Mobile

Sotsiaalne võrgustik kaupade reklaamimiseks

Sotsiaalne võrgustik kaupade reklaamimiseks

Väljakutse

Ch

Meie klient vajab kohalikele ettevõtetele ja üksikettevõtjatele kohta, kus nad saavad oma kaupu reklaamida ja müüa koos sotsiaalse suhtluse võimalusega - kommentaarid, meeldimised, repostid jne.

Klient peab valmistama beetaversiooni 6 kuu jooksul pärast arenduse algust.

Meil on maketid, mis selgitavad funktsionaalsust, kuid need ei olnud väga üksikasjalikud.

Meil on vaja pakkuda skaleeritavat süsteemi, mis võimaldab tegutseda vähemalt 10 000 kasutajaga võrgus.

Süsteemil peab olema "Facebooki" funktsionaalsus ja võime automaatselt postitusi planeerida.

Ap

Lähenemine

Me otsustasime pakkuda täielikku pilvearhitektuuri, kasutades Vue.JS ja TypeScripti esipoolel ning .Net 6 tagapoolel. Me valisime .Net-i, sest see on oma klassi parima jõudlusega ja võimaldab meil ehitada skaleeritavaid süsteeme. Kõik mittespetsiifilised ülesanded, nagu autentimine, teavitused, piltide ja videote salvestamine, turundussõnumid ja maksed, tehti läbi integratsioonide Amazon Cognito, Twillio, Amazon S3, MailChimp ja Stripe'iga.

Me seadistasime CI/CD-pipeliinid, mis võimaldavad meil käivitada UnitTestid ja ehitada liivakastid testimiseks pärast iga PR-i.

Kogu töö toimus agiilselt 2-nädalaste sprintidega. Põhimeeskonnas on 2 arendajat eesmises otsas ja kaks tagaosas. Kuna enamik meie arendajatest on full-stack, on meil paindlikkus konkreetsete ülesannete valikul. Projektijuht osales PO, võtmeklientide ja meeskonna vahelises koordineerimises.

Põhiomadused

Key Features 1

Meie klient vajab kohalikele ettevõtetele ja üksikettevõtjatele kohta, kus nad saavad oma kaupu reklaamida ja müüa koos sotsiaalse suhtluse võimalusega - kommentaarid, meeldimised, repostid jne. Samuti vajavad ettevõtted võimalust automatiseerida kampaaniapostitusi ja kommentaare, et muuta uute toodete tutvustamine tõhusamaks.

Sündmuste loojad peavad saama planeerida sündmusi ja kõiki postitusi ja kommentaare, mis peavad olema postitatud teatud ajal.

Sündmuste loojatel peab olema võimalus reprodutseerida mõningaid postitusi või kommentaare funktsioonisündmustes ja suutma määratleda tulevaste sündmuste mallid.

Kasutajad peavad saama oma sööda mõistliku aja jooksul ja saama otseülekandeid.

Tulemus

Lõpetatud projekt koos sotsiaalse otseülekandega. Kasutajad saavad planeerida sündmusi, postitusi ja kommentaare, korraldada sündmusi ja täita neid sotsiaalse suhtluse sisuga. Kogu infrastruktuur on majutatud AWSis. Backoffice võimaldab seadistada sündmusi ja kampaaniaid sotsiaalsel platvormil. Front-end poolel on kasutajatel live feed oma sõprade ja sündmuste ja võimalik jätta kommentaare, hinnata postitusi ja kommentaare, jagada kogemusi platvormide vahel.

Thank you!
Oleme teie sõnumi kätte saanud ja võtame teiega peagi ühendust.
Rääkige meile oma businees vajadus või startup ideid.

Meile meeldivad e-kirjad, kui need ei ole turunduslik rämpspost, seega võtke meiega ühendust isegi siis, kui soovite lihtsalt tere öelda! Palun ole kindel, et me ei kasuta sinu e-posti aadressi millegi muu jaoks kui sinu päringule vastamiseks, mitte kunagi. Võtame teiega ühendust 48 tunni jooksul.

Sõnum ei ole saadetud.