Mobile

Ühenduse Foorum

Ühenduse Foorum

Väljakutse

Community Forum 1

Luua ühenduse foorum, mis toetab õppimist ja suhtlemist töötajate, klientide ja partnerite vahel. See ala peab sisaldama võimalust laadida üles foto- ja videosisu, et kaasata kliente uute toodetega seotud väljakutsetesse ja erinevatesse tegevustesse.

Community Forum 2

Lähenemine

Et luua Umbraco lehekülgi kogukonna lehekülgede, kategooriate ja menüüde haldamiseks. Sisu modereerimine, kasutajate rollide määramine Umbraco lehe turvalisuse alusel. Mikroteenuse arendamine, mis võimaldab AWS teenuse kaudu videote ja fotode üleslaadimist.

Kogukonna teemade ja postituste loomine erinevate tüüpide, meeldimiste ja kommentaaridega. Võimaluse lisamine teemade ja teiste kasutajate tellimiseks, et saada personaalset uudisvoogu ja igapäevaseid e-posti teateid.

Põhiomadused

Community Forum 3

Meie kogukonna foorumil on võimalus teavitada meie kasutajaid posti teel. Samuti võeti kasutusele tulemuslikkuse auhinnad. Kogukonnafoorum on parandanud kogukonna sisu otsingut. Teemasid saab luua ja kategoriseerida.

Tulemus

CommunityForum, mis loodi töötajate koolitamiseks ja klientide ligimeelitamiseks ettevõtte toodetele, on välja töötanud ka mitmeid erinevaid sõltumatuid teenuseid, mida saab kasutada teiste sama funktsionaalsusega projektide jaoks.

Thank you!
Oleme teie sõnumi kätte saanud ja võtame teiega peagi ühendust.
Rääkige meile oma businees vajadus või startup ideid.

Meile meeldivad e-kirjad, kui need ei ole turunduslik rämpspost, seega võtke meiega ühendust isegi siis, kui soovite lihtsalt tere öelda! Palun ole kindel, et me ei kasuta sinu e-posti aadressi millegi muu jaoks kui sinu päringule vastamiseks, mitte kunagi. Võtame teiega ühendust 48 tunni jooksul.

Sõnum ei ole saadetud.