Background services Background servicesMobile

Umbraco arendus ja tugi

Umbraco arendus ja tugi

Umbraco on avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS), mis on populaarne arendajate ja veebidisainerite seas tänu oma paindlikkusele ja kasutajasõbralikule kasutajaliidesele. Siin on mõned põhipunktid, mida Umbraco-põhise veebisaidi arendamisel ja toetamisel arvesse võtta:

  1. Valige õige veebimajutuskeskkond: Umbraco on ehitatud ASP.NETi raamistikule, seega vajab see ASP.NETi toetavat veebimajutuskeskkonda. Saadaval on palju hostinguvõimalusi, sealhulgas jagatud hosting, virtuaalsed privaatserverid (VPS) ja spetsiaalsed serverid.
  2. Tutvuge Umbraco back-endiga: Umbraco veebisaidi back-end on koht, kus sisutöötlejad ja arendajad saavad hallata saidi sisu, malle ja meediafaile. On oluline tutvuda back-endiga, et saaksite tõhusalt arendada ja hooldada saiti.
  3. Kasutage Umbraco kogukonna tuge: Umbraco kogukond on suurepärane ressurss arendajatele ja sisutöötlejatele. Seal on palju foorumeid, blogisid ja sotsiaalmeediagruppe, kus saate esitada küsimusi ja saada abi oma Umbraco-põhise veebisaidiga.
  4. Olge ajakohastatud uuenduste ja turvaparandustega: Umbraco annab regulaarselt välja uuendusi ja turvaparandusi, et parandada CMS-i jõudlust ja turvalisust. Oluline on nende versioonidega kursis olla, et tagada saidi sujuv ja turvaline toimimine.
  5. Kaaluge Umbraco tugiteenuse pakkuja palkamist: Kui teil ei ole ressursse või teadmisi Umbraco veebisaidi haldamiseks ettevõttesiseselt, võite kaaluda Umbraco tugiteenuse pakkuja palkamist. Need ettevõtted pakuvad mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas arendus-, hooldus- ja tehnilist tuge.
  6. OSKI lahendused on spetsialiseerunud Umbraco arendusele ja toetusele. Kliendid Euroopast, USAst ja Iisraelist usaldavad meid Umbraco arendamisel.

Meedia Eemalda

See pakett võimaldab leida ja kustutada meediaelemente, mida ei kasutata sisus.

Meedia eemaldamine Umbraco pakettide saidil

Screen Shot 2018 12 28 At 9.58.45 AM
Oskistarterkitumbraco9 webp

OSKI Starter kit

Uus OSKI stardikomplekt loodi meie suure kogemuse põhjal veebiarenduses. See on täiesti tasuta lahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, mis sisaldab komplekti kõige olulisematest funktsioonidest.

DEMO SAIDI V9 VERSIOON: https://kit2022.oski.site/

Stardikomplekt umbraco pakettide saidil