Mobile

SAAS ETL Platvorm

SAAS ETL platvorm

Väljakutse

Saas Etl Platform 2

Luua tarkvara kui teenus (SAAS) ETL-platvorm klientidele andmete ekstraheerimiseks, teisendamiseks ja laadimiseks nende andmelattu või muusse andmekogusse. Andmeedastuse allikateks on erinevad andmebaasid, nagu Microsoft, Oracle ja teised. Platvorm edastab teavet, ilma et oleks vaja otsest ühendust andmebaaside vahel.

Saas Etl Platform 3

Lähenemine

Kogu töö ulatus tehti agiilselt.

Arendamisel kasutasime paindlikku lähenemist ja võimalust lisada uut tüüpi repositooriume, näiteks faili- ja andmebaasiformaate. Andmete kaardistamine ei nõua vähemalt mõningaid tehnilisi teadmisi. Üldiselt kasutame kolme lähenemisviisi, mille vahel valida: manuaalne, poolautomaatne, täielikult automatiseeritud.

Põhiomadused

Saas Etl Platform 5

Platvorm võimaldab vastu võtta ja edastada eri tüüpi faile, näiteks Exceli tabelid, json-failid, CSV-failid jne. Failide ja eri tüüpi tabelite ümberkujundamine on lihtne. Saame luua uusi hoidlaid ja andmebaase. Rakendatud andmeedastus eelkonfigureeritud ajakavaga.

Platvorm pakub võimalust edastada suurt andmehulka. Seadistusi saab teha visuaalselt, seadistamiseks ei ole vaja sügavat arusaamist andmebaasidest ümberkujundamiseks.

Tulemus

Klient saab otsuse, et ta saab kasutada nii ühekordset kui ka püsivat eksporti või andmete ülekandmist ühest formaadist teise, sõltumata andmeformaadist.

Thank you!
Oleme teie sõnumi kätte saanud ja võtame teiega peagi ühendust.
Rääkige meile oma businees vajadus või startup ideid.

Meile meeldivad e-kirjad, kui need ei ole turunduslik rämpspost, seega võtke meiega ühendust isegi siis, kui soovite lihtsalt tere öelda! Palun ole kindel, et me ei kasuta sinu e-posti aadressi millegi muu jaoks kui sinu päringule vastamiseks, mitte kunagi. Võtame teiega ühendust 48 tunni jooksul.

Sõnum ei ole saadetud.